Publikacja: | Aktualności / Absolwenci / Centrum kształcenia podyplomowego /

Skills Conference to konferencja dla menedżerów poświęcona zarządzaniu, prezentująca kwalifikacje potrzebne do osiągnięcia sukcesu w międzynarodowej karierze. To zarazem niepowtarzalna okazja, aby spotkać w jednym miejscu światowe sławy z dziedziny zarządzania.

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Kristin Danganan (Executive Change Agent and Global Transformation Leader, former Vice President PepsiCo Customer Management and Strategic Transformation), Stephan Brendel (Region Manager EMEA at APMG-International) oraz Alan Ferguson (Managing Director at AFA, Co-author of PRINCE2® 2005 manual). Prezentujący będą przekazywali najnowsze trendy dotyczące zarządzania i dzielili się swoimi doświadczeniami.

Konferencja odbędzie się 19.12.2016 o godz. 9:30 w Multikinie w Złotych Tarasach.

Więcej informacji o wydarzeniu, a także bilety dostępne są TUTAJ. Organizatorem konferencji jest Skills®.

Centrum Kształcenia Podyplomowego objęło patronat merytoryczny nad wydarzeniem. Pierwszych 10 słuchaczy studiów podyplomowych i programów MBA Uczelni Łazarskiego otrzyma darmowy bilet na konferencję. Wymaga to rejestracji na stronie wydarzenia i pobrania darmowego biletu, który będzie dostępny w sklepie skills.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, Organizator zastrzega możliwość egzekwowania obecności uczestników. Jeśli zapisana osoba nie pojawi się na konferencji, będzie to skutkowało koniecznością zapłaty za bilet w wysokość 249 zł. Prosimy o przemyślane zapisy na konferencję.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Organizatorem wydarzenia: info@skills.pl.