Mariusz Pyżyński - Absolwent studiów podyplomowych Prawo Lotnicze

 

 

Jako młody prawnik, zaraz po ukończeniu studiów szukałem specjalizacji, która pozwoliłaby mi rozwinąć skrzydła. Tak też się stało! :) Podróże zawsze były moją pasją, a gdy wkraczałem na pokład samolotu zawsze czułem przyjemny dreszcz nowej przygody. To spowodowało, że z każdą kolejną podróżą rozwijało się moje zamiłowanie do lotnictwa. Bez większego wahania zapisałem się na studia podyplomowe z prawa lotniczego i  to właśnie dzięki tym studiom miałem okazję poznać system prawny regulujący branżę lotniczą. Zajęcia prowadzone w niewielkich grupach pozwalały na nawiązanie bezpośredniego, a przede wszystkim zawsze interesującego i zindywidualizowanego dialogu z wykładowcami. Studia podyplomowe z prawa lotniczego znacznie poszerzyły moją pasję, a także były zapłonem do tego, że postanowiłem rozwinąć swoją wiedzę w tym zakresie i zapisałem się na kolejne studia, tym razem z zarządzania bezpieczeństwem w lotnictwie (SMS). Przez okres dwóch lat miałem okazję poznać wielu specjalistów z dziedziny lotnictwa. Zaraz po ukończeniu tychże studiów odbyłem prestiżowy staż w siedzibie głównej ICAO w Montrealu, co w dużej mierze, zawdzięczam ukończonym przeze mnie studiom podyplomowym na Uczelni Łazarskiego, pod kierownictwem Pani prof. nadzw. dr hab. Anny Konert, które ukierunkowały ścieżkę mojego rozwoju zawodowego. Z upływem czasu mogę z całą pewnością stwierdzić, że gdybym tych kilka lat temu nie posłuchał swojej intuicji i nie rozwijał swojej pasji w kierunku lotnictwa, na pewno nie znalazłbym się w tym punkcie kariery, w którym znajduje się obecnie. Uważam, że każdy pasjonat lotnictwa, czy też prawnik, który szuka ciekawej specjalizacji powinien skorzystać z tej szansy i możliwości jakie dają zarówno studia podyplomowe z prawa lotniczego jak i SMS bo naprawdę warto - absolwent studiów podyplomowych Prawo Lotnicze (2016/17).

Luiza Czaja - Absolwent studiów podyplomowych Lean Management

Luiza Czaja

W firmie LM Wind Power Blades (POLAND) pracuję na stanowisku Koordynatora Kaizen i Komunikacji. Odpowiadam za wiele projektów związanych z LEAN i LM Production System. Organizuję wielu eventów związanych z energetyką wiatrową i beanchmarkinigiem. Reprezentuję firmę w środowisku lokalnym i międzynarodowym. Studia Podypolomowe Lean management na Uczelni Łazarskiego wybrałam, aby realizować swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zajęcia były prowadzone przez praktyków dla praktyków. Kameralna ośmioosobowa grupa studentów umożliwiała prowadzenie dyskusji studenci - wykładowcy. Wizyty beanchmarkingowe odbyte podczas studiów zainspirowały mnie do wdrożenia kilku rozwiązań w swojej organizacji. Z przyjemnością polecam studia Lean management na Uczelni Łazarskiego - absolwentka studiów podyplomowych Lean Management (2014/15)

Michał Kowacz - Absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie infrastrukturą sportową

Michał Kowacz

Świetne studia podyplomowe. Polecam osobom, którym nie jest obojętny właściwy rozwój i utrzymanie infrastruktury sportowej. Będąc w okresie przebudowy zarządzanej przez mnie bazy sportowej, poszukiwałem studiów gdzie zdobyta wiedza pomoże mi w profesjonalnym ułożeniu wszystkich elementów pozwalających na właściwe funkcjonowanie obiektów. W toku studiów poza zajęciami teoretycznymi wplecione są zajęcia wizytacyjne na najbardziej znanych obiektach w kraju. Pozwala to podejrzeć pracę innych, ich sposób zarządzania, stosowane rozwiązania w trudnych tematach. Wykładowcy oprócz prezentowanego wysokiego poziomu merytorycznego są przede wszystkim praktykami - z przekazywanymi zagadnieniami spotykają się na co dzień. Zajęcia w niewielkiej grupie studentów pozwoliły na nawiązanie bliskich kontaktów i wspólną wymianę doświadczeń zawodowych - absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie infrastrukturą sportową (2014/15)

Artur Ciecierski - Absolwent studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych

Artur Ciecierski

Z ogromną przyjemnością zapisałem się na studia podyplomowe PPiUS w Uczelni Łazarskiego. Program studiów nie zawiódł moich oczekiwań. Zaszczytem było słuchać wykładowców studiów PPiUS. Rok temu skończyłem Zarządzenie Oświatą również w tej samej uczelni i nie ukrywam, że kompetencje wykładowców, a przede wszystkim zainteresowanie tematyką Prawa Pracy sprawiły, że ponownie wybrałem uczelnię Łazarskiego. Oba kierunki bardzo mi się przydają w codziennych obowiązkach. Pełnię bowiem od niedawna funkcję burmistrza Zakroczymia - małej podwarszawskiej gminy. Polecam każdemu tę uczelnię. Gwarantuję, że bynajmniej na tych dwóch kierunkach tj. Zarządzanie Oświatą i Prawo Pracy i Ubezpieczeń Społecznych nikt się nie zawiedzie, a zakładam, że skoro jest tak na tych kierunkach to na innych jest podobnie, czyli profesjonalnie- absolwent studiów podyplomowych Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych (2014/15), burmistrz Zakroczymia

Łukasz Polowiec - Absolwent studiów podyplomowych Prawo lotnicze

Łukasz Polowiec

Dzięki podróżom narodziło się moje zainteresowanie lotnictwem. Zawsze podziwiałem możliwości, jakie daje transport lotniczy, sposobność do bycia po obu stronach globu w przeciągu kilkunastu godzin, uważam za coś niesamowitego. Postanowiłem, iż jest to branża, z którą chciałbym związać swoje losy na dłużej. Jednym z etapów rozwoju w kierunku lotnictwa było podjęcie studiów podyplomowych z Prawa lotniczego na Uczelni Łazarskiego. Po roku nauki utwierdziłem się w przekonaniu, że mój wybór był trafny! Jestem pod ogromnym wrażeniem wspaniałej kadry, świetnie przygotowanej merytorycznie do zajęć, posiadającej ogromną wiedzę i doświadczenie. Są to ludzie, którzy nie tylko umieją przekazać wiadomości, ale też potrafią zarazić pasją lotniczą. W ciągu roku zajęć udało mi się przyswoić ogrom przydatnej wiedzy, dzięki której już tydzień po zakończeniu edukacji otrzymałem pracę w branży lotniczej. W czasie wykonywania czynności służbowych mam poczucie, że zostałem dobrze przygotowany merytorycznie, przez co praca jest dla mnie przyjemnością, a mój pracodawca jest zadowolony z moich osiągnieć, jako osoby nieposiadającej jeszcze praktycznego doświadczenia w zawodzie. Jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na Uczelnię, która poprzez swoich pracowników, dba o swoich studentów i absolwentów oraz, że liczy się dla niej ich sukces - absolwent studiów podyplomowych Prawo lotnicze, rok akademicki 2014/2015

Paulina Borkowska - Absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki

Paulina Borkowska

Architekta Marki wybrałam, ponieważ szukałam studiów, które będą kompleksowo traktowały zagadnienie marketingu, gdzie usystematyzuję wiedzę, poznam nowe aspekty i zainspiruję się do tworzenia czegoś nowego. Mogę powiedzieć, że te studia w 100% odpowiedziały na moje potrzeby. Wspaniała, dobrze dobrana kadra – ludzie z pasją, na co dzień pracujący w różnorodnych branżach uzupełniających pełne spektrum zawodów wokół architekta marki, otwarcie dzielący się swoim doświadczeniem i zachęcający do dyskusji. Każdy zainteresowany tym obszarem znajdzie tutaj coś dla siebie. Gorąco polecam! - Specjalista ds. Marketingu, Noble Bank, absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki, rok akademicki 2014/2015

Anna Grześkowiak - Absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki

Anna Grześkowiak

Wybierając studia Architekt marki kierowałam się przede wszystkim unikatowym programem, jaki oferowały, ale również w ogromnej mierze tym, że zajęcia miały być prowadzone przez aktywnych praktyków. Tak też było! Niezwykle ciekawe zajęcia pozwoliły na wymianę doświadczeń, poszerzenie horyzontów, zgromadzenie najlepszych praktyk i inspirację do działania, które wykorzystuje w mojej codziennej pracy. O studiach, prowadzących zajęcia i kierowniku studiów Małgosi Lisowskiej mogę mówić wyłącznie w samych superlatywach. To był doskonały wybór - absolwentka studiów podyplomowych Architekt marki (2014/15)

Maciej Goławski - Absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie infrastrukturą sportową

Maciej Goławski

Najlepsze studia podyplomowe w jakich uczestniczyłem. Mogę z czystym sumieniem polecić każdemu. To nie tylko nauka, ale przede wszystkim - przyjemność. Kadra to nie tylko fachowcy w swoich dziedzinach, ale prawdziwi pasjonaci, którzy zarażali nas w swoich dziedzinach i pozwalali na wzajemną wymianę doświadczeń. Poszukiwałem studiów podyplomowych zmieniając całkowicie branżę, którą zarządzałem, więc liczyłem na szybkie nabycie wiedzy i umiejętności praktycznych w dziedzinie zarządzania infrastrukturą sportową. Śmiało mogę powiedzieć, że od 3 miesięcy od zatrudnienia mam kompetentną wiedzę na swoim nowym stanowisku - Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. Wspaniała atmosfera oraz wspólna pasja uczestników i prowadzących pozwoliła na nawiązanie wspólnych kontaktów, tworząc nieformalną grupę przyjaciół -organizatorów wydarzeń sportowych i rekreacyjnych - absolwent studiów podyplomowych Zarządzanie infrastrukturą sportową (2014/15 ).