Na stronach internetowych Uczelni Łazarskiego stosowane są pliki "cookies" zgodnie z Polityką prywatności.

Skip to main content

Powrót poziom wyżejDyżury kadry

B

Bloch Adrianna (mgr)

  • w semestrze wiosennym nieobecna 

Błoński Mieczysław (dr)

  • Poniedziałek: 09:00-10:00 (sala 361a,  sektor F)

Brzeziński Piotr (dr)

  • Czwartek: 08:00-09:00 (sala 27, sektor D)
  • Sobota (zjazdowa): 11:00-11:20 (sala 27, sektor D)

C

Cabaj Janusz (dr)

  • Poniedziałek: 11:40-12:20 (sala 27, sektor D)
  • Niedziela (zjazdowa): 09:20-10:20 (sala 27, sektor D)

Ciepła Helena (dr doc.)

  • Wtorek: 10:00 - 11:00 (sala 27, sektor D)
  • Niedziela (zjazdowa): 19.00 - 20.00 (sala 27, sektor D)

D

Dercz Maciej (dr)

  • Wtorek: 14:45 - 15:45 (sala 27, sektor D)

Dróżdż Mateusz (dr)

  • Poniedziałek: 12:20-13:20 (sala 27, sektor D)

G

Godlewski Mariusz (mgr)

  • Wtorek: 8:00-9:00 (sala 27, sektor D)
  • Sobota (zjazdowa): 11:30-12:20 (sala 27, sektor D)

Grupiński Ryszard (mgr)

  • kontakt telefoniczny: + 48 508 245 170

Gwiazdowski Robert ( Prof. nadzw. dr hab.)

  • Wtorek: 12.10 - 12.40 (sala 27, sektr D)

H

Harasimiuk Dominika (dr)

  • Poniedziałek: 10.00 - 11.00 (sala 269, sektor F)
  • Sobota (zjazdowa): 12.20 - 13.00 (sala 269, sektor F)

Hołyst Brunon (prof. zw. dr hab. dr h. c.)

  • Wtorek: 13:00-14:00 (pokój 3, IX piętro, sektor F)
  • Sobota (zjazdowa): 12:00-13:00 (pokój 3, IX piętro, sektor F)

Hrycaj Anna (prof. nadzw. dr hab. )

  • Środa: 12:00-13:00 (sala 269, sektor F)
  • Niedziela (zjazdowa): 9.00 - 10.00 (sala 269, sektor F)

J

Janiszowski-Downarowicz Rafał (mgr)

  • Środa: 11:15-12:00 (sala 27, sektor D)

K

Karkowska Dorota (prof. nadzw. dr hab. )

  • Środa: 11:00 - 12:00 (sala 270, sektor F)
  • Sobota (zjazdowa): 11:00 - 12:00 (sala 270, sektor F)

Kleniewska Irena (dr)

  • Wtorek: 16:00-17:00 (sala 271, sektor F)
  • Niedziela (zjazdowa): 19:00 - 20:00 (sala 271, sektor F)

Konert Anna (prof. nadzw. dr hab.)

  • Poniedziałek: 15:00 -16:00 (sala 361, sektor F)

Kosonoga Jacek (prof. nadzw. dr hab.)

  • Wtorek: 08:30 - 09:10 (sala 27, sektor D)
  • Niedziela (zjazdowa): 9:30-10:10 (sala 27, sektor D)

Kośla Jacek (mgr)

  • Poniedziałek: 15:00-17:00 (sala 268, sektor F)
  • Sobota (zjazdowa): 14:30-16:30 (sala 268, sektor F)

Kowalski Jerzy (dr)

  • Sobota (zjazdowa): 16:00-18:50 (sala 27, sektor D)

Kruk-Jarosz Maria (prof. zw. dr hab. )

  • Środa: 12:20-13:00 (sala 27, sektor D)
  • Sobota (zjazdowa): 14:20-15:00 (sala 27, sektor D)

Kultys Karolina (mgr)

  • Czwartki: 10:00 -11:00 (sala 021, sektor A)
  • Sobota (zjazdowa): 13:30 -14:30 (sala 021, sektor A)

Kuś Artur (prof. zw. dr hab.)

  • Poniedziałek: 12:00-13:00 (sala 361, sektor F)

L

Lempa Florian (ks. prof. dr hab.)

  • Poniedziałek: 11:20-12:20 (sala 271, sektor F)
  • Sobota (zjazdowa): 10:10 -11:10 (sala 271, sektor F)

Lipiński Adam (mgr)

  • Wtorek: 18:00 - 18:45 (sala 27, sektor D)
  • Sobota (zjazdowa): 10:00 - 11:00 (sala 27, sektor D)

M

Manowska Małgorzata (prof. nadzw. dr hab.)

  • Poniedziałek: 10:00-10:30 (sala 27, sektor D)
  • Niedziela (zjazdowa): 16:40-17:10 (sala 27, sektor D)

Milan Ewelina (mgr)

  • Poniedziałek: 11:00 -12:00 (sala 130 A, sektor C)

N

O

Olejniczak Adam (prof. zw. dr hab.)

  • Środa: 15:30-16:00 (sala 464, sektor F)

Olszówka Marcin (dr)

  • Czwartek: 15:35-16:20 (sala 271, sektor F)
  • Niedziela (zjazdowa): 16:50-17:30 (sala 271, sektor F)

Opaliński Bartłomiej (dr)

  • Czwartek: 14:20-15:20 (sala 270, sektor F)
  • Niedziela (zjazdowa): 13:15-14.00 (sala 270, sektor F)

P

Pienias Michał (dr)

  • Czwartek:  13:20 - 13:50 ( sala 27, sektor D)
  • Niedziela (zjazdowa): 11:45 - 12:15 (sala 27, sektor D) 

R

Rogalski Maciej (prof. nadzw. dr hab.)

  • Środy: 17:45-18:45 (sala 270, sektor F)
  • Niedziela (zjazdowa): 13:40-14:40 (sala 270, sektor F)

Rycak Magdalena Barbara (dr)

  • Niedziela (zjazdowa): 14:30-15:00 (sala 27, sektor D)
  • Poniedziałek: 12:20 - 13:00 (sala 27, sektor D)

 

 

S

Sekuła-Leleno Małgorzata (dr)

  • Wtorek: 10:45 - 11:15 (sala 27, sektor D)
  • Niedziela (zjazdowa): 11:30 - 12:00 (sala 27, sektor D)

Sieradzka Małgorzata (prof. nadzw dr hab.)

  • Środa: 09:00-10:00 (sala 27, sektor D)
  • Niedziela (zjazdowa): 11:00-12:00 (sala 27, sektor D)

Sieradzka-Kośla Anna (mgr)

  • Wtorek: 17:45-18:15 (sala 27, sektor D)

Słaby Mateusz (mgr)

  • Poniedziałek: 16:40-17:10 (sala 27, sektor D)
  • Sobota (zjazdowa): 16:30-16:50 (sala 27, sektor D)

Stachowiak-Kudła Monika (dr)

  • Sobota (zjazdowa): 16.50-17.50 (sala 27, blok D)

Stefańska Blanka (dr)

  • Czwartek: 13:15-13:45 (sala 27, sektor D)
  • Sobota (zjazdowa): 14:00-14:30 (sala 27, sektor D)

Stefański Ryszard (prof. zw. dr hab.)

  • Piątek: 13:00-14:00 (sala 270, sektor F)
  • Sobota (zjazdowa): 13:00-14:00 (sala 270, sektor F)

Stępień Jerzy (sędzia)

  • Poniedziałek: 12:30-13:30 (pokój 2, IX piętro, sektor F)

Strzała Karol (mgr)

  • Środa: 14:20 - 15:20 (sala 27, sektor D)
  • Sobota (zjazdowa): 18:50 - 19:50 ( sala 27, sektor D)

Strzelczyk Ryszard (prof. nadzw. dr hab.)

  • Poniedziałek: 15:45-16:30 (sala 27, sektor D)
  • Sobota (zjazdowa): 18:50-19:30 (sala 27, sektor D)

Strzyczkowski Kazimierz (prof. zw. dr hab.)

  • Poniedziałek: 11:30-12:30 (sala 27, sektor D)
  • Niedziela (zjazdowa): 10.00-11.00 (sala 27, sektor D)

Szczepankowski Robert (dr)

  • Sobota (zjazdowa): 17:00-18:00 (sala 27, sektor D)

Szczepańska Ilona (mgr)

  • Poniedziałek: 13:20-14:20 (sala 021, sektor A)
  • Sobota (zjazdowa): 15:00-16:00 (sala 021, sektor A)

Szustakiewicz Przemysław (prof. nadzw. dr hab.)

  • Piątek: 12.10-13.10 (sala 27, sektor D)
  • Sobota (zjazdowa): 9:15 -10:15 (sala 27, sektor D)

Z

Zachariasz Igor (dr hab.)

  • Wtorek: 10:30-11:15 (pokój 5, IX piętro, sektor F)

Zaleśny Jacek (dr hab.)

  • Niedziela (zjazdowa): 17:00-18:00 (sala 27, sektor D)

Zawisza Grzegorz (mgr)

  • Wtorek: 13:30-14:30 (sala 271, sektor F)
  • Sobota (zjazdowa): 10:10-11:10 (sala 271, sektor F)

Zygmont Bogumił (dr)

  • Środa: 9:10-10:10 (sala 270, sektor F)
  • Sobota (zjazdowa): 10:10-10:30 (sala 270, sektor F)